Firmowe święta na słodko – trzy pomysły na czekoladowe upominki

0
1478

Coroczna wigilia firmowa lub Mikołajki to świetna okazja do podziękowania współpracownikom czy przełożonym za kolejny rok współpracy. Oprócz miłych słów można pokusić się również o słodkie podarki, które na pewno wywołają uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Sprawdź najciekawsze świąteczne inspiracje z czekoladą w tle. Niektóre prezenty można wręczyć nawet partnerom biznesowym!

Drewniana szkatułka z pralinami

Solidne, drewniane pudełko z ręcznie robionymi pralinami to zdecydowanie najbardziej elegancka propozycja w tym zestawieniu. Szeroki wybór pudełek w różnych rozmiarach można znaleźć pod adresem https://chocolito.pl/. Szkatułki mają wygrawerowane świąteczne napisy i motywy gwiazdek, choinek, bombek czy też reniferów. Taki słodki upominek można bez obaw sprezentować partnerom biznesowym lub szefowi.

W zależności od budżetu można zdecydować się na dużą szkatułkę z sześćdziesięcioma pralinkami, ale można także ograniczyć się do skromniejszej wersji z dwudziestoma czekoladkami. Pięknie zdobione pudełko po zjedzeniu słodyczy może być piękną pamiątką i dekoracją gabinetu lub domu. Można w nim później przechowywać inne czekoladki lub cukierki, długopisy, wizytówki oraz inne przydatne drobiazgi.

Kosz świąteczny ze słodyczami

Bardzo efektownym prezentem są również kosze świąteczne, w których w piękny sposób ułożone i zapakowane są różnego rodzaju wyroby cukiernicze. Do zestawu może być również dołączona paczka kawy lub herbaty, które idealnie pasują do słodyczy. Najbardziej okazałe kosze z oferty Chocolito zawierają nawet kilkanaście elementów. Z kolei skromniejsze wersje mają kilka produktów znanych marek.

W koszach pojawiają się naprawdę wykwintne specjały, do których z całą pewnością można zaliczyć belgijskie trufle, ciasteczka Tivoli i ręcznie robione praliny od Chocolito. Współpracownicy na pewno będą mile zaskoczeni paluszkami czekoladowymi o smaku pomarańczowym, czekoladkami piernikowymi i niewielką buteleczką z ekskluzywnym alkoholem. Kosz ze słodyczami można śmiało wysłać nawet do ważnych klientów lub partnerów handlowych.

Bombonierka z czekoladkami

W przypadku większych firm świetnym i nie aż tak bardzo obciążającym budżet rozwiązaniem może być eleganckie pudełko kartonowe z czekoladkami. Taka bombonierka w Chocolito jest dostępna w wersji przypominającej sztabkę złota lub w klasycznym białym kolorze. Dodatkowo pudełka są przewiązane wstążkami i przyozdobione świątecznymi kokardkami. Wewnątrz znajdują się natomiast praliny z różnymi nadzieniami i polewami.

Na opakowaniach mogą również pojawić się bożonarodzeniowe życzenia, które podkreślą świąteczny charakter upominków. Elegancki prezent można podarować pracownikom, ale również wręczyć kluczowym klientom i przedstawicielom firm, z którymi prowadzona jest regularna współpraca. Słodki podarek to bardzo miły gest, który na pewno zostanie doceniony i wprowadzi przyjazną atmosferę podczas świątecznego czasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here