Ochrona dla Samsung Galaxy S20 FE

0
1312

Samsung Galaxy S20 FE to jeden z flagowych modeli jakie marka Samsung zaprezentowała w tym roku. Z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom fotografii. Zdjęcia zrobione tym urządzeniem są naprawdę na poziomie profesjonalnego aparatu fotograficznego. Funckja szybkiego ładowania także działa na korzyść Samsung Galaxy S20 FE. Na temat jego funkcji i tego co ma do zaoferowania można by długo pisać.

Jest jednak jeszcze ważna rzecz, którą warto poruszyć jest bezpieczeństwo tego modelu. Nie chodzi tutaj o jego kradzież i inne powiązane z tym kwestie ale o ochronę przed drobnymi uszkodzeniami jak zarysowania, pęknięcia czy przypadkowe wgniecenia.

Ktoś może powiedzieć, że Galaxy S20 FE to model wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów. Ale czy warto ryzykować jakiekolwiek uszkodzenie tak drogiego telefonu? Chyba nie…

Nie trzeba zasłaniać oryginalniej wyglądu obudowu szczególnie, a można ją chronić. Wystarczy przeźroczysty silikonowy case na boki i tył. Oczywiście nie jest to jedyny rodzaj nakładek. Dostępne są także oryginalne nakładki marki Samsung, gdzie ich kolor można dopasowac do koloru obudowy. Chcąc nieco zmienić design telefonu można pokusić się na przykład o etui z nadrukiem. Wszystkie dostępne w ofercie oprawki do tego modelu zakłada się na boki i tył. Wyświetlacz pozostaje odsłonięty dzięki czemu mamy do niego szybki i wygodny dostęp.

Galaxy S20 FE

Obok oryginalnych nakładek są oryginalne futerały z klapką. Mogą one posiadać tak zwane inteligentne klapki, które umożliwiają podgląd na przychodzące powiadomienia, datę, godzinę czy też obsługę niektórych funkcji. Obok oryginalnych dostępne są także kabury skórzane oraz wykonane z innych materiałów w różnej kolorystyce czy też z wytłoczeniami. Pokrowce książkowe poza funkcjami ochronnymi mogą także posłużyć za podstawkę umożliwiając nam tym samym wygodne oglądanie filmu czy przeglądanie poczty.

Co ważne przypadku zarówno nakładek jak i pokrowców z klapką nie ograniczają one naszej swobody podczas korzystania z Galaxy S20 FE.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here