Najlepsze kredyty gotówkowe

0
1787
kredyty gotówkowe

 

Pieniądze z banku są czasem w stanie uratować nam skórę – wiele bywa w życiu sytuacji, w których nagle konieczna jest nam znaczniejsza gotówka, której zwyczajnie nie posiadamy – nawet na subkoncie czy lokacie. Zakup nowego samochodu, remont, czy inne, mocno nieoczekiwane niespodzianki to nasza szara codzienność. Co ciekawe, w przypadku banków coraz chętniej udzielane są kredyty gotówkowe i coraz bardziej rozpowszechniane są ich najróżniejsze oferty. Najlepsze kredyty gotówkowe to te, których RRSO jest jak najniższe, w najkorzystniejszych, wymarzonych momentach – wynoszące 0%, jednak to zdarza się praktycznie nigdy.

Kredyt gotówkowy na mieszkanie?

kredyty gotówkoweKredyty gotówkowe cieszą się ogromną popularnością przede wszystkim ze względu na fakt, że bank nie musi i nie chce wiedzieć, na jaki cel wydacie otrzymane pieniądze. Jest również znacznie przyjemniejszy, jeśli chodzi o ilość formalności, jakie jest przy jego okazji do wypełnienia. W przypadku najlepszych kredytów gotówkowych można nie tylko sporo zaoszczędzić, ale w coraz większej ilości przypadków okazują się one znacznie lepszym wyjściem niż kredyty hipoteczne. Dlaczego? Nie jest wymagana aż tak ogromna ilość zaświadczeń czy staż pracy w jednym miejscu. Ponadto, jeśli nieruchomość nie jest zbyt droga, to znaczy, że wartość kredytu wynosi mniej niż 100 000 złotych, kredyty hipoteczne zwykle nie są w ogóle udzielane, ponieważ bank uważa je za nieopłacalne dla siebie.

To nie wszystko

Najlepsze kredyty gotówkowe to także znakomity sposób na zakup nieruchomości, jeśli posiadamy spory wkład własny, a kredyt ma być jedynie niewielkim wsparciem. To również znakomite rozwiązanie, jeśli chcemy zdecydowanie wcześniej pokusić się o jego spłatę. W przypadku kredytów hipotecznych takie działanie nie jest aż tak bardzo oczywiste – nie zawsze i niekoniecznie na bardzo klarownych warunkach odbywa się jego nadpłata czy wcześniejsza spłata. Kredyt gotówkowy czasem zwyczajnie bardziej się opłaca, chociaż pośrednicy czy opiekunowie bankowi klienta niechętnie się do tego przyznają.

Jakie są najlepsze kredyty gotówkowe?

Takie pytanie możemy zadać albo pośrednikowi finansowemu, który w naszym imieniu będzie starał się znaleźć dla nas najciekawszą ofertę na rynku albo możemy samodzielnie zająć się tematem. To nic trudnego – wystarczy znaleźć na stronach internetowych rankingi na dany miesiąc z aktualnymi ofertami najlepszych banków. Obecnie w czołówce najlepszych ofert znajduje się Alior Bank z oprocentowaniem 9% w przypadku pożyczki 20 000 na czterdzieści osiem miesięcy z RRSO równym 10% oraz z prowizją za 0%. Na drugim miejscu znajduje się PKO Bank Polski z oprocentowaniem 0,99%, z RRSO wynoszącym 1,49% oraz prowizją wynoszącą 0,99%. Trzecie miejsce należy do GetIn Bank z oprocentowaniem 0%, z RRSO w wysokości 4,87% oraz z prowizją aż 9,09%. Na kolejnym miejscu jest Citi Handlowy z oprocentowaniem 5,99%, RRSO 9,6% oraz prowizją 6,0%.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here