Jakie etui na Xioami Mi A3 Lite?

0
1798

Xiaomi rozszalał się z swymi nowościami wypuszczając na rynek kolejne dziecko Xiaomi Mi A3 Lite. Jak już wcześniejsze modele tej firmy dały się poznać jako znakomite cieszące się dużą popularnością telefony komórkowe, tak i tym razem możemy spodziewać się kolejnego szaleństwa. Odróżnieniem od poprzedników ma tutaj być wysokiej jakości procesor  z linii Qualcomm Snapdragon 700. Duża rozdzielczość ekranu, wspaniała grafika i wydajna bateria. Czegóż chcieć więcej? A no właśnie trzeba, trzeba …. OCHRONY!!!

Wyświetlacz aby wyświetlał powinien być zadbany

Aby wyświetlacz pozostawał jak najdłużej nieskazitelnie piękny i wyrazisty należy o to zadbać, bo przecież włożenie telefonu do kieszeni albo torby gdzie znajdują się klucze albo monety naraża go na uszkodzenia. Niezbędnym będzie tutaj użycie szkła hartowanego, które naklejone na ekran świetnie chronić go będzie przed wszystkimi wyżej wymienionymi nieszczęściami, dodatkowo amortyzując i przenosząc na siebie siłę uderzenia co pozwoli zminimalizować sytuację pęknięcia ekranu. Montaż szkiełka jest niezwykle prosty i bezpieczny, posiada wycięcia na wszystkie ważne otwory nie odbierając mu funkcjonalności.

Książeczka otuli bezpiecznie nasz skarb

Linia książeczkowych etui, takich z zamykaną klapką to połączenia niestandardowego wyglądu, zabezpieczenia oraz funkcjonalności. Można tutaj wybierać etui Xiaomi Mi A3 Lite do spośród oryginalnych  Wallet Coverów, poprzez piękne lustrzane Clear View występujących w kolorach różowym, niebieskim, białym i czarny co świadczy o tym, że zarówno Panie jak i panowie będą zadowoleni.

etui Xioami

Z kolei Magnet Book to ciekawe obicie z drobno przekładanymi niteczkami,  daje efekt ładnie plecionego pokrowca, który stabilnie trzyma się w dłoni. Powyższe etui ochrania telefon w całości, zabezpieczając ekran jak również tył smartfonu co przyczynia się do ochrony na naprawdę wysokim poziomie.

Nakładki też dają radę, mniej nie znaczy gorzej

Miłośnicy minimalizmu staną się zwolennikami nakładek. W zależności od zapotrzebowań można tutaj wybierać spośród pancernych, które to testowane są w naprawdę ekstremalnych sytuacjach i posiadają specjalne certyfikaty potwierdzające ich wytrzymałość po jeszcze bardziej delikatniejsze jak Back Case przeźroczysty, który to jest taką czapką niewidką na telefonie. Niewidzialnie wręcz chroni jego obrzeża, jak również plecki przed różnymi uszczerbkami, które zdarzają się w życiu codziennym.

Graficzne szaleństwo

Bardzo modne stały się obecnie wzory graficzne, dzięki którym możliwości stworzenia niepowtarzalnego etui są wręcz nieograniczone. Możemy tutaj zaszaleć z motywem tematycznym czy to zwierząt, krajobrazów albo znanych cytatów,  złotych sentencji jak również umieścić na takim etui zdjęcie bliskich nam osób. Jakość takiego druku wykonana jest z najwyższej jakości barwników co daje pewność, że nie będą się one ścierać po wielokrotnym użytkowaniu. Etui takie będzie z całą pewnością charakteryzować się swą oryginalnością i niepowtarzalnością.

Analizując dostępne oferty zawsze należy zwrócić uwagę na idealne dopasowanie. Etui nie może być za małe albo za duże, powinno posiadać wycięcia na wszystkie ważne wejścia a przede wszystkim  stabilnie trzymać telefon w swym wnętrzu otaczając parasolem ochronnym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here