Franczyza Żabka – weź udział w programie i zyskaj 16 000 złotych netto

0
1446
Franczyza Żabka

Żabka rusza z ogromną promocją. Premia dla nowych franczyzobiorców wynosi 16 000 złotych netto w wymiarze miesięcznym. Stanowi to wynagrodzenie gwarantowane.

Franczyza – Żabka znalazła sposób na wyjście z korona-dołka?

Koronawirus sprawia, że wiele sklepów, punktów usługowych, kawiarni i restauracji bankrutuje lub pustoszeje. To także moment restrukturyzacji rynku pracy. Pojawia się wielu wykwalifikowanych, ambitnych, odważnych i obdarzonych naturalnymi zdolnościami przywódczymi kandydatów na stanowisko franczyzobiorcy. By wybrać tych najlepszych, sieć zaprasza do współpracy każdego. Rekrutacja trwa – a stawka jest wysoka. Stabilna praca w sektorze franczyzowym zapewnia ogrom korzyści, które przyćmiewają nawet doskonałe zarobki. Poznaj więcej informacji na ten temat z naszego artykułu. Postanowiliśmy przyjrzeć się temu, co oferuje franczyza Żabka.

Żabka franczyza 2019 opinie – czy warto było brać udział w programach franczyzowych?

Franczyza Żabka w 2020 roku znowu wzbogaciła się o wielu wybitnych franczyzobiorców. Sieć radzi sobie dosyć dobrze, bo coraz więcej sklepów pojawia się na ulicach miast. Żabka jest kojarzona przez Polaków pozytywnie. Znajdziemy ją w praktycznie każdym dużym mieście. Pod szyldem sklepu, Żabka oferuje kilka innych ciekawych usług. Przede wszystkim mowa tu o obsłudze paczek. Żabka to także Żabka Cafe – największa sieć kawiarni w Polsce. Taki stan rzeczy pozwala sklepom z radosnym płazem w logo na otwieranie lokali w niedziele niehandlowe. Sprzyja to obecności dużego grona klientów. Żabki stały się ostatnią deską ratunku dla osób, które nie zdążyły zrobić zakupów przed weekendem. Czy warto jednak inwestować swój czas i pieniądze we franczyzę tej marki? Przyjrzyjmy się, jakie są wymagania wstępne.

  • Żabka oczekuje od nas wpłaty o wysokości 5 000 złotych. Pokryje           ona koszty niektórych produktów, wyposażenia i opłacenia wynagrodzeń pracowników w pierwszym miesiącu.
  • Kandydat musi być przedsiębiorczy, ambitny, zorientowany w sektorze sprzedaży albo przynajmniej chętny do zdobycia nowych umiejętności. Franczyzobiorca może korzystać z porad ekspertów marki Żabka i jest wyposażony w odpowiedni rodzaj edukacji, by przygotować się do zarządzania swoją placówką.
  • Franczyzobiorca musi mieć odwagę podejmować kluczowe dla zespołu decyzje. Musi także utrzymywać wysoki standard usług. Naczelna zasada brzmi: jakość przede wszystkim.

Jeśli będzie dobrze spełniał swoją funkcję, franczyzobiorca może zyskać nawet 16 000 złotych netto. Franczyza Żabka wyróżnia się niskim progiem wejścia, wysokimi wynagrodzeniami i dogodnymi warunkami pracy, a także szeroką siecią dostawców, dogodnymi kontraktami z producentami.

Żabka franczyza 2019 – opinie o marce są pozytywne

Żabka to jeden z niewielu sklepów w Polsce, który działa jako system convenient store. W swojej niszy franczyza Żabka nie ma sobie równych. Sieć zdobyła zaufanie Polaków przede wszystkim dzięki lokalnym produktom, atrakcyjnym promocjom i unikatowym artykułom, które są charakterystyczne tylko dla tej sieci. Żabka to marka, którą kojarzy nawet 97-98% Polaków. To zasługa wieloletniej polityki budowania renomy przez zaangażowanych ludzi. Franczyzobiorcy marki Żabka mogą liczyć na bardzo różne wynagrodzenia. To kwoty zaczynające się od kilku tysięcy, a kończące na kilkunastu tysiącach. Wszystko zależy od naszego wkładu, lokalizacji sklepu (ją możemy sugerować, jeśli wiemy, że w danym miejscu świetnie taki sklep się sprawdzi) oraz woli rozwoju. Z odpowiednimi rezultatami sprzedażowymi i zaufanym zespołem będziemy w stanie zajść bardzo daleko. Kto wie, może to czas na zmianę swojego zawodu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here