Czym są namioty reklamowe stałociśnieniowe?

0
5743
Czym są namioty reklamowe stałociśnieniowe?

Namioty reklamowe stałociśnieniowe to wyjątkowe namioty składające się z nowoczesnej, lekkiej i funkcjonalnej i wyjątkowo wytrzymałej konstrukcji. Znakomicie sprawdzają się podczas eventów, w różnych warunkach i na różnym terenie. Nie musisz się martwić, jeśli dostęp do prądu jest niemożliwy lub ograniczony, do rozłożenia namiotu nie będziesz go potrzebował. Rozłożenie namiot jest bezproblemowe i zajmuje jednej osobie dosłownie kilka minut. Namiot ze wszystkimi potrzebnymi akcesoriami zapakowany jest w wygodną torbę transportową.

Od koloru do wyboru – nowoczesne namioty reklamowe

Namiot tworzą cztery samodzielne moduły, z których każdy wypełniony jest powietrzem. Poszycie stałociśnieniowego namiotu to ścianki mocowane za pomocą zamka błyskawicznego (dostępne są w różnych wariantach – ścianki pełne, z pionowym zamkiem czy oknem), a także daszek oraz elementy dodatkowe. Namioty również dostępne są w różnych wariantach wielkościowych, dzięki temu możesz wybrać odpowiednią przestrzeń dla twojej firmy, w zależności od eventu, na którym chcesz rozłożyć namiot czy funkcji jaką ma spełniać. Dodatkowo namiot wyposażony może zostać w zadaszenie stałociśnieniowe, które spełnia rolę dodatkowej powierzchni reklamowej oraz użytecznej namiotu. Zadaszenie oraz ściany można montować w tym samym czasie. Nie wydłuża to czasu rozłożenia namiotu. Namioty stałociśnieniowe mają wielką zaletę, jaką jest możliwość łączenia ich ze sobą za pomocą łącznika, dzięki temu możemy dowolnie zmieniać ich wielkość w zależności od potrzeb danego wydarzenie. Znajdziesz je w sklepie firmy Inventini, która specjalizuje się w produkcji nowoczesnych nośników reklamy.

Idealna reklama – namioty reklamowe

Namiot reklamowy stałociśnieniowy to idealna powierzchnia reklamowa, dzięki możliwości zadrukowania ścianek, zgodnie z indywidualną grafiką. Jak mówi jedno znane hasło – ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Stwórz własny projekt, nie bój się użyć kolorów i spraw, że Twój wyjątkowy namiot wyróżni Cię z tłumu.

Namiot reklamowy stałociśnieniowy

Profesjonalny zestaw montażowy

Podczas zakupu namiotu, otrzymujesz podstawowy zestaw, w którego skład wchodzi instrukcja obsługi, pompka ręczna, szpilki i linki odciągowe, młotek oraz pokrowiec transportowym. O nic nie musisz się martwić. Nic dodatkowego nie jest potrzebne.

Dobry wybór na każdą okazję

Namiot stałociśnieniowy z powodzeniem wykorzystasz na wszystkich wydarzeniach, eventach, konferencjach, targach, uroczystościach, szkoleniach, piknikach czy festynach. Bez względu na panujące warunki atmosferyczne namiot bez problemu ochroni twoją załogę i sprzęt przed wiatrem, słońcem czy deszczem. Bez problemu rozstawisz go na utwardzonym podłożu, chodniku, asfalcie, parkingu czy na piachu lub trawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here