Czy warto jest doładowywać telefon online?

0
5031

Istnieje wiele sposobów na doładowywanie telefonu, jednak doładowanie online cieszy się największą popularnością i ma zdecydowanie więcej zalet niż doładowanie tradycyjne. Konto swojego telefonu można w ten sposób doładować o każdej porze dnia i nocy, z każdego miejsca na ziemi. Wystarczy jedynie dostęp do sieci.

Dodatkowym dużym atutem tego typu doładowania jest też to, że można to zrobić szybko i wygodnie. Warto jednak pamiętać, by zrobić wszystko by tego typu transakcje były bezpieczne – chodzi przecież o ciężko zarobione pieniądze. Nikt nie chciałby ich stracić, dlatego zawsze warto wybierać sprawdzone i godne polecenia miejsca, które przede wszystkim gwarantują swoim użytkownikom w pełni bezpieczne transakcje.

Podczas takiego doładowywania online nie trzeba z reguły podawać dużej ilości danych, wystarczy numer telefonu i potem kod potwierdzający autentyczność dokonywanej transakcji. Jednym z najbardziej popularnych serwisów gdzie można taki telefon doładować jest Blue Media. Portal bm.pl współpracuje z największymi i najpopularniejszymi sieciami operatorów w Polsce. Dodatkowo dokonując tego na tej platformie można liczyć na sporo bonusów od operatorów sieci. Przykładowo posiadając telefon w sieci Plus można skorzystać z promocji ,, Filmowe szaleństwo”.

Wystarczy doładować konto kwotą 40 zł za pośrednictwem Blue Media i wysłać darmowy sms o treści Bilet na numer 80150 a otrzyma się kod promocyjny, na podstawie którego można otrzymać bilet dla 1 osoby na seans filmowy w Cinema City. Użytkownicy sieci Orange mogą skorzystać z oferty ,,Masz za staż”. Lojalni klienci otrzymują nawet do 30 % więcej za regularne doładowywania. Codziennie setki osób decyduje się na doładowywanie swoich telefonów na kartę w ten sposób i nie ma w tym nic dziwnego. To świetna alternatywa dla punktów stacjonarnych – dużo szybciej, wygodniej i prościej a do czego często możemy liczyć na dodatkowe korzyści na przykład w postaci dodatkowych środków na koncie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here