Czy się opłaca pracować jako franczyzobiorca w sieci sklepów Żabka?

0
2463
Czy się opłaca pracować jako franczyzobiorca w sieci sklepów Żabka

Franczyza to coraz popularniejsza forma współpracy. W Polsce utożsamia się ją z siecią sklepów Żabka. Czy opłaca się współpracować z tą marką? Co możemy dostać w zamian?

Żabka – franczyza o dużej renomie

Żabka to firma, która od 1998 roku działa na polskim rynku. Może się ona pochwalić ogromną ilością sklepów – ponad 6 000 placówek otwarto już na terenie naszego kraju. Jest to fenomen. Sklepy skupiają się nie tylko na świadczeniu usług związanych ze sprzedażą towarów, ale stanowią także kawiarnie Żabka Cafe oraz punkty odbioru paczek kurierskich. Ze względu na swój status placówek pocztowych, mogą być one otwarte nawet w niedziele  niehandlowe i święta. Otwiera to przed konsumentami nowe możliwości – mogą robić zakupy niezależnie od dnia tygodnia. Sklepy Żabka są także przeważnie otwarte od wczesnych godzin porannych do późnych wieczornych. Stanowią stały element krajobrazu dużych polskich miast, a zapotrzebowanie na tego typu lokale wciąż rośnie.

Wzrost zauważalny jest nawet pomimo panującej pandemii koronawirusa. Widać to w zachowaniu marki i dostępności ciekawych promocji. Nie tylko dla klientów, ale też partnerów. Franczyzobiorca w 2020 roku może liczyć na naprawdę wysokie wynagrodzenie. Przekonajmy się, ile ono wynosi.

Żabka franczyza – zarobki, czy się opłaca?

Franczyza Żabka zaprasza pod swoje skrzydła i kusi ogromnymi kwotami wynagrodzenia. Dla franczyzobiorców, którzy zaczynają dopiero swoją przygodę z siecią i są gotowi spełniać wysokie normy jakości, przeznaczone jest wynagrodzenie w wysokości aż 16 000 złotych netto miesięcznie przez pierwszy rok działalności. To ogromna kwota, która z pewnością zwróci uwagę wielu kandydatów. Co więc zrobić, by móc pracować w ramach programu franczyzowego sieci żabka?

Żabka franczyza – zarobki wysokie, ale czy wymagania też?

Wymagania wobec kandydatów na franczyzobiorcę nie są aż tak wysokie. Muszą to być osoby przede wszystkim przedsiębiorcze – to cecha naczelna. Powinny umieć pracować w sytuacjach stresujących. Często ich decyzje mogą mieć ogromne znaczenie dla rezultatów sprzedażowych danej placówki. Franczyzobiorca Żabki ma być także jednostką chętną do rozwoju i dokształcania się. Sektor sprzedaży zmienia się z dnia na dzień. Trzeba jednak jakoś do niego wkroczyć. Franczyza Żabka nam w tym pomoże, o ile wykażemy się dobrą wolą i chęcią do poznania tajników prawdziwych ekspertów branżowych.

Wymagania nie są za wysokie. Nie potrzebujemy specjalistycznych studiów i inwestycji w drogie kursy. Nasze doświadczenie może być kluczowe. Możemy z czystym sumieniem traktować franczyzę jako szansę na rozwój. Franczyza Żabka zapewni nam wiele umiejętności, które w innych warunkach są niemal niedostępne. To doświadczenie, które tworzymy my sami, nie jesteśmy biernym odbiorcą kursu sprzedaży.

Reasumując – czy opłaca się stawiać na Żabkę?

Każdy, kto chce wybrać pracę franczyzobiorcy, powinien liczyć się z wysokimi wydatkami, ale także koniecznością przewodzenia zespołowi. Franczyza Żabka to ogrom możliwości, jednak profil kandydata jest stosunkowo wąski. Jeśli mieścicie się państwo w nim – macie naprawdę dużo szczęścia. Wykazując naturalne zdolności do dowodzenia, będąc osobą otwartą, zajdą państwo w życiu daleko. Być może franczyza w Żabce będzie stanowiła pierwszy przystanek w długoletniej karierze? Nikt się o tym nie dowie, jeśli nie spróbuje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here